Dodany: 2015-06-29 12:30:11

 

Pizza we Włoszech We Włoszech pizza dostawa 24 h warszawa to nadal jedno z najbardziej popularnych dań. Każda pani domu zna przynajmniej kilka przepisów na przygotowanie tej sycącej potrawy, od najprostszej margherity, do której wyrobu używa się sera mozarella, pomidorów oraz świeżej bazylii, aż po bardziej skomplikowane wersje.

 

W Polsce również pizza dostawa 24 h warszawa jest bardzo popularna, istnieje wiele knajpek z włoskim jedzeniem, gdzie serwowane są znakomite dania. Każdy kto chociaż raz był we Włoszech i smakował tamtejszej pizzy, wie, że jej sekretem jest cieniutkie ciasto, które dosłownie rozpływa się w ustach, jest chrupiące i nie nasiąka sosem.

 

Dlatego tak wiele osób ceni tradycyjną włoską kuchnię i nie chce eksperymentować z innymi, bardziej egzotycznymi smakami. Pamiętajmy również, że przygotowując włoskie danie nie polewajmy go ketchupem, bo dla Włochów jest to świętokradztwo. W Polsce praktycznie każda pizza dostawa 24 h warszawa podawana jest z ketchupem, jednak Włosi są przeciwni stosowaniu tego dodatku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Pizza we Włoszech
Nick: