Dodany: 2015-06-29 12:56:03

 

Składniki: cebulaPizza z dodatkiem cebulki nie jest może standardowym i tradycyjnym rozwiązaniem, ale znajduje szerokie grono odbiorców, chętnych zasmakować tego dania. Z jakimi dodatkami najlepiej się komponuje taka pizza dostawa 24 h warszawa?

 

Przede wszystkim w pizzy wiejskiej, gdzie króluje pokrojona kiełbaska, boczek. Bardzo dobrym rozwiązaniem kulinarnym jest pokrojenie cebulki w drobne piórka i zeszklenie na patelni, dodanie pokrojonej mozarelli oraz odrobiny boczku. Pamiętajmy, żeby tak przygotowana pizza dostawa 24 h warszawa nie była pieczona zbyt długo, wystarczy, aby delikatnie się przyrumieniła. 10-15 minut powinno w zupełności wystarczyć. Nie możemy też dopuścić do tego, żeby ciasto za bardzo nasiąknęło sokiem z cebuli, który może ona puścić w trakcie pieczenia.

 

Dodatki nakładajmy więc na wierzch ciasta dopiero bezpośrednio przed włożeniem całości do piekarnika. Te drobne, ale przydatne triki z pewnością sprawią, że nasza pizza dostawa 24 h warszawa będzie wyśmienita i zachwyci nawet najbardziej wybrednego gościa..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Składniki: cebula
Nick: