Dodany: 2015-06-29 13:37:41

 

Składniki: oliwkiOliwki są typowym dodatkiem stosowanym w kuchni śródziemnomorskiej, nic więc dziwnego, że również pizza dostawa 24 h warszawa jest daniem, które wykorzystuje ten składnik.

 

Jak przygotować pizzę z oliwkami? Najważniejsze jest ciasto, jeśli decydujemy się na samodzielny wypiek pizzy to pamiętajmy, żeby było ono cienkie, ale jednocześnie delikatne, dzięki temu będzie niemalże rozpływać się w ustach. Standardowo smarujemy placek sosem, najchętniej używanym jest sos pomidorowy, który również możemy przygotować samodzielnie, wykorzystując do tego celu świeże pomidory lub te z puszki. Gwarantujemy, że taka pizza dostawa 24 h warszawa będzie cieszyć podniebienia.

 

Kiedy sos będzie już rozłożony na wierzchu możemy przystąpić do najważniejszej części – dekorowania dodatkami. Oprócz oliwek możemy użyć również kulek sera mozarella, szynki, pieczarek. Po upieczeniu pizza dostawa 24 h warszawa wymaga jeszcze tylko posypania świeżą rukolą i gotowe. Pyszne danie jak z prawdziwej włoskiej pizzerii przygotowaliśmy samodzielnie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Składniki: oliwki
Nick: