Dodany: 2015-06-29 14:14:14

 

Koszt cateringuCennik usług cateringowych kształtuje się naprawdę różne, w zależności od miasta, w którym znajduje się dana restauracja, jej renomy na lokalnym rynku, ale również wielu innych czynników.

 

Przykładowe ceny za catering szczecin oscylują w granicach 70 złotych aż do nawet 130 za jedną osobę. W skład takiej ceny wchodzi na przystawka, zupa i drugie danie, często deser. Pamiętajmy jednak, że catering szczecin oferuje również bufet kawowy, a taką usługę możemy zamówić nawet na spotkanie biznesowe w naszej firmie. Dzięki temu możemy szybko i sprawnie zorganizować szkolenie czy jakikolwiek inny event potrzebujący odpowiedniej oprawy.

 

Ceny za pojedyncze dania to na przykład 12 złotych za drugie danie, składające się z kotleta z piersi kurczaka, ziemniaków i surówki. Oczywiście catering szczecin może serwować również bardziej wykwintne dania, sushi, owoce morza, ale za odpowiednio wyższą opłatą. Najlepiej porównać ceny w internecie, a także sprawdzić czy dana restauracja jest godna zaufania, sugerując się opiniami..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Koszt cateringu
Nick: