Dodany: 2015-06-29 12:39:53

Składniki: pomidory Pomidory są podstawowym składnikiem tradycyjnej włoskiej pizzy, już najsłynniejsza pizza dostawa 24 h warszawa, czyli margherita dedykowana królowej Włoch zawierała te soczyste w smaku warzywa.

 

Ta tradycyjna pizza dostawa 24 h warszawa nawiązywała swoją kolorystyką do flagi Włoch. Pomidory oprócz walorów smakowych mają również kolejny atut – są cennym źródłem witamin i składników mineralnych, dlatego tak ważne jest ich spożywanie. Nie miejmy więc wyrzutów sumienia przygotowując pizzę dla całej rodziny, bo wystarczy dodać świeże składniki, żeby pizza dostawa 24 h warszawa stała się nie tylko smaczna, ale również zdrowa.

 

Pamiętajmy w sezonie o dodawaniu świeżych pomidorów, tak przygotowane włoskie danie można również posypać z wierzchu rukolą albo bazylią, co sprawi, że pizza zyska jeszcze bardziej wyrazisty smak. Do tego odrobina startego sera, oliwy z oliwek i fantastyczna przekąska gotowa. Z pewnością każdy wielbiciel kuchni włoskiej pokocha danie, w którym obfitować będzie moc warzyw i witamin, które są tak potrzebne w sezonie jesiennym..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Składniki: pomidory
Nick: