Dodany: 2015-06-30 14:01:35
 

Potrawy odpowiednie na catering W dzisiejszych czasach bardzo modne stało się zamawianie posiłków z restauracji na różnego rodzaju spotkania w rodzinnym gronie, imprezy typu urodziny, chrzciny. Również firmy bardzo polubiły catering szczecin, który może zaserwować nam dania jakie tylko chcemy. Jakie są jednak najbardziej popularne potrawy zamawiane w restauracjach?

 

Przede wszystkim królują przystawki typu kanapeczki bankietowe, mini roladki z szynki, tortilli, koreczki, pomidorki koktajlowe. Jeśli chodzi o dania główne to catering szczecin oferuje różnego rodzaju zupy – kremy z warzyw, gulaszowe, tradycyjny rosół, żurek, pomidorową, jak również popularne kotlety de volay, mielone, filety z piersi kurczaka i wiele innych dań.

 

Catering szczecin to jednak nie tylko pożywne i zdrowe posiłki, możemy również zamówić bardziej egzotyczne dania, typu sushi, owoce morza. Wszystko tak naprawdę zależy od okoliczności, rodzaju imprezy, którą organizujemy i wielu innych czynników. Nie musimy wszystkiego przygotowywać sami, wystarczy wykonać telefon do firmy zajmującej się dostarczaniem potraw na miejsce.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Potrawy odpowiednie na catering
Nick: