Dodany: 2015-06-29 13:16:35

 

Składniki: salami Chrupiąca i aromatyczna pizza z salami jest jednym z najbardziej charakterystycznych dań kuchni włoskiej, które pokochali ludzie na całym świecie. Skład tego dania jest niezwykle prosty – do przygotowania ciasta potrzebujemy mąki, drożdży, oliwy z oliwek, odrobiny ciepłej wody, soli i pieprzu.

 

Ciasto należy dobrze wyrobić i odstawić do wyrośnięcia. Następnie tak przygotowana pizza dostawa 24 h warszawa powinna zostać rozwałkowana na blaszkę uprzednio posmarowaną oliwą. Jeśli zależy nam, żeby nasza pizza dostawa 24 h warszawa przypominała tradycyjną włoską – ciasto musi być cienkie. Teraz możemy przystąpić do wyłożenia składników. Pamiętajmy o kupieniu dobrej jakości salami, bo to będzie podstawa naszego zadowolenia z przygotowanego dania.

 

Możemy wykorzystać również inny rodzaj szynki, ser, pieczarki, mozarellę. Miksując różnego rodzaju składniki szybko przekonamy się jaki rodzaj placka najlepiej nam wychodzi i smakuje domownikom. Pyszna i chrupiąca pizza dostawa 24 h warszawa na pewno posmakuje każdemu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Składniki: salami
Nick: