Dodany: 2011-06-20 11:25:51

Dania kuchni chińskiejFilm chiński, to ostatnio bardzo częsty gatunek kina, który bardzo odważnie wkracza na nasz europejski rynek. W takim kinie tak naprawdę stawia się głównie na jakieś durne efekty, których przesyt może powodować brak chęci oglądania filmu dalej.

 

Oczywiście każdy z nas ma różny gust, a jak wiemy, to o gustach się nie powinno dyskutować, ale ja zrobię wyjątek. Oczywiście może chińskie filmy są jakimiś niewypałami, ale za to coś takiego jak chińska kuchnia, to bardzo ciekawa sprawa, która może spowodować, że będziemy mogli przeżyć jakieś konkretne doznania kulinarne z tym związane.

 

Osobiście uważam, ze takie dania jak sajgonki, kurczak gongbao, ryż prawie z wszystkim czym tylko można pomyśleć (jajko, krewetki itp.), zupa WON-TON, słodko- kwaśna, grzyby moon, czy wieprzowina Mu Shu, to tylko nieliczne z dań jakie serwuje nam kuchnia chińska. Właśnie takie dania znajdziemy w miejscu takim jak restauracja gdańsk. Osobiście jestem zdania, że restauracja gdańsk, a raczej stołowanie się miejscu takim jak restauracja gdańsk, może pozwolić nam przeżyć naprawdę nie zapomniane doznania polegające na delektowaniu się kuchnią chińską.



Dodaj nowy komentarz do artykułu Dania kuchni chińskiej
Nick: