Dodany: 2015-06-30 13:08:28

 

Szwedzkie stoły Szwedzki stół to rozwiązanie niezwykle popularne zwłaszcza na szkoleniach lub konferencjach, kiedy uczestniczy podczas przerw mogą swobodnie wybierać co chcą zjeść.

 

catering szczecin oferuje całą gamę potraw, które mogą znaleźć się na szwedzkim stole, poczynając od przystawek, do których zaliczamy na przykład schab ze śliwką, półmisek wędlin i serów, szaszłyczki z kurczakiem i warzywami, roladki z szynki, ser mozarella z pomidorami, kanapeczki bankietowe z pastą awokado. Jako danie główne na szwedzkim stole może pojawić się kurczak, kotlet schabowy, bigos, gulasz, kotlet de volay, pierogi z mięsem i wiele innych potraw, które serwuje catering szczecin.

 

Tego typu usługi popularne są zwłaszcza w przypadku szkoleń i konferencji, które trwają cały dzień. Uczestnicy muszą się posilić, żeby mieć siłę do dalszej wytężonej pracy, dlatego catering szczecin to dobre rozwiązanie. Rzadko kiedy sala szkoleniowa, w której odbywa się konferencja świadczy usługi cateringowe, więc zazwyczaj trzeba zamawiać posiłki z zewnętrznej firmy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Szwedzkie stoły
Nick: