Dodany: 2015-06-29 13:46:43

 

Składniki: bazylia i oreganoBazylia i oregano stanowią bardzo ważne składniki pizzy. Są przyprawami, które królują w tradycyjnej kuchni włoskiej, nic więc dziwnego, że dodawane są również w przypadku pizzy. Jak możemy wykorzystać je w samodzielnym przygotowywaniu tej potrawy rodem z Półwyspu Apenińskiego?

 

Suszoną bazylię można dodać nawet do ciasta, podobnie jak zioła prowansalskie, które również idealnie się do tego celu nadają. Taka pizza dostawa 24 h warszawa z pewnością będzie bardziej oryginalna niż ta serwowana zazwyczaj w restauracjach. Świeża bazylia to również idealny dodatek do posypania bezpośrednio po upieczeniu dania. Daje nam to wrażenie, że pizza dostawa 24 h warszawa jest zdrowa i pełna składników mineralnych. Oczywiście tylko częściowo jest to prawda, ale pamiętajmy, że pizza dostawa 24 h warszawa to dla nas również prawdziwa bomba kaloryczna.

 

Dlatego tak ważne jest dodawanie do niej jak największej ilości warzyw lub przypraw, które dobrze działają na układ pokarmowy, takich jak bazylia i oregano. Dzięki nim pizza dostawa 24 h warszawa będzie smakować nam jeszcze lepiej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Składniki: bazylia i oregano
Nick: